Dziś jest środa, 2 października 2024 . Od początku roku upłynęło: 275 dni.

Hasło dla Ciebie: "Aby oszacować czas potrzebny na wykonanie jakiegoś zadania należy przewidywany czas pomnożyć przez dwa i przyjąć jednostkę o rząd wyższą."

WYRÓŻNIONE PRACE W KONKURSIE NA Exlibris

DZIEŃ: 9 czerwca 2016 r.
MIEJSCE: Biblioteka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Sulechowie.
ZDARZENIE: rozstrzygnięcie konkursu, wręczenie nagród.
OSOBY WYRÓŻNIONE: Paulina Laufer i Agata Golon, uczennice Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu.

Gala wręczenia nagród odbyła się w sali biblioteki. Wystrój uświetniła wystawa malarstwa Agaty Godyń. Ponadto, wszyscy obecni wysłuchali koncertu zespołu muzycznego „Duet BoJan”. Piosenki Czesława Niemena, które zaprezentowała grupa sprawiły, że atmosfera, towarzysząca temu wydarzeniu była nie tylko miła, ale także podniosła. Po tak uroczystym rozpoczęciu nastąpił moment kulminacyjny. Głos zabrała pani Ewa Majcherek – Dyrektor Biblioteki PWSZ w Sulechowie. Pani Dyrektor opowiedziała o pracy jury, które musiało zapoznać się i ocenić 170 prac, bo aż tyle napłynęło na konkurs.

Komisja konkursowa obradowała w składzie:
dr inż. Stanisław Pryputniewicz – Prorektor PWSZ w Sulechowie
mgr Ewa Majcherek – Dyrektor Biblioteki PWSZ w Sulechowie
mgr inż. Agnieszka Lednik –Stachowiak – Rzecznik PWSZ w Sulechowie
mgr Jadwiga Szwedo – Kustosz w Bibliotece PWSZ w Sulechowie
mgr Stanisław Czarnecki – artysta plastyk, wykładowca w PWSZ w Sulechowie
Małgorzata Bukowicz – artysta rzeźbiarz, właścicielka AMB Galeria Autorska Małgorzaty Bukowicz w Cigacicach, W-ce Prezes ds. Artystycznych OZZPAP.

Po przeprowadzeniu analizy prac, jednogłośnie podjęto decyzję o przyznaniu:
I miejsca – Weronice Horożyńskiej
II miejsca – Maciejowi Żurkowi
III miejsca – Pameli Bernad

Równocześnie przyznano wyróżnienia, a wśród nich wytypowano prace uczennic klasy pierwszej naszego gimnazjum: Pauliny Laufer oraz Agaty Golon. Warto podkreślić, że nasze dziewczyny znalazły się w tym samym gronie, co nagrodzone uczennice Liceum Plastycznego w Zielonej Górze. Gratulujemy dziewczętom przyznanych wyróżnień i życzymy dalszych, tak spektakularnych sukcesów.

Aleksandra Antoniewicz - Kaszczyńska, 2016-06-10 11:10:43