Dziś jest środa, 17 lipca 2024 . Od początku roku upłynęło: 198 dni.

Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Blog Matematyczny  |    BIP   |    GIGANT    |    Cyfrowa Szkoła 

Hasło dla Ciebie: "W zespole programistów każdy ma genialny plan rozwiązania problemu. Wszystkie plany się wzajemnie wykluczają i żaden nie prowadzi do poprawnego rozwiązania."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Cyfrowa szkoła
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Kadra
Kalendarz
Komunikaty
Koncepcja pracy
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasz Patron
Nasza oferta
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Rekrutacja do SP3
UKS GimTom
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty
Zajęcia pozalekcyjnePolityczny SOS


Szkoła i Polityka? Jak najbardziej. Najpierw, w ostatnich dniach maja, kapitan drużyny SOS, Gimnazjum im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu Mikołaj Łowigus i MVP Finału Wielkopolskiej Gimnazjady Kacper Różnowski, dzięki zaproszeniu europosłanki Agnieszki Kozłowskiej – Rajewicz, poznali aspekty jej pracy oraz pracy Rady Europejskiej i Parlamentu Europejskiego. Teraz odwiedził nas Senator RP Jan Libicki. Senator po wzajemnej prezentacji pogratulował zawodnikom sukcesów oraz zapoznał się ze strukturą i zasadami funkcjonowania Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Korzystając z okazji, nie omieszkał także spotkać się „przyjaciółmi po fachu”: Marszałkiem XXIII sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży Mikołajem Wolaninem i poseł – Julią Opaską. Wyraził także gotowość pomocy w razie takiej potrzeby i ...obdarował upominkami.

Uważamy, że spotkania takie są cenne dla obu stron. Uczą wzajemnego szacunku i uzmysławiają, że nasza praca, małe i większe sukcesy, są zauważane, dzięki czemu motywują do dalszego wysiłku.


Darek Pilz, 2017-06-21 12:01:24

Wszystkie informacje >>

dodaj informację >>
zobacz wcześniejsze informacje >>
Dziennik elektroniczny
Gimnazjum w Nowym Tomyślu - nasze filmy

Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Ucząca Się