Hasło dla Ciebie: "Nic nigdy nie zostało zbudowane według planu i w granicach budżetu."

Rekrutacja do SP3

Głośne czytanie przedszkolakom: "KOPCIUSZEK"

W czwartek 30 marca grupa uczennic z naszego gimnazjum wybrała się z wizytą do dzieci z filii przedszkola Plastusiowe Osiedle, mieszącej się na parterze w budynku naszej szkoły. Uczennice z klasy 3a oraz 3e przygotowały dla maluszków przedstawienie kukiełkowe pt. „Kopciuszek” w ramach akcji upowszechniania czytelnictwa. Przedstawienie obejrzały trzy grupy przedszkolaków: Krasnale, Pajacyki i Skrzaty. Spotkanie przy czytaniu bajki okazało się bardzo miłe, dzieci słuchały z dużym zainteresowaniem. Nasze uczennice sprawdziły się doskonale w roli narratorek oraz aktorek teatrzyku lalek. Panie nauczycielki podziękowały nam za ciekawe przedstawienie wręczając słodycze dla aktorek oraz zapraszając nas na ponowną wizytę i czytanie kolejnej bajki.

Małgorzata Paszke, 2017-03-30 14:56:08