Dziś jest czwartek, 28 marca 2024 . Od początku roku upłynęło: 87 dni.

Hasło dla Ciebie: "Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz."

Rekrutacja do SP3

Sukcesy Pauliny Laufer w ogólnopolskich konkursach

17 lutego 2017 r. podczas uroczystego zakończenia XXVI Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom ogólnopolskiego konkursu na plakat " Matematyka lubię to!".

W naszym Gimnazjum w konkursie uczestniczyło 58 osób. Prace zostały wykonane w dowolnej technice do zagadnień związanych z matematyką. Wszystkie te prace zostały wyeksponowane na planszach wystawienniczych przy salach matematycznych. Spośród nich komisja wewnętrzna szkoły wybrała zgodnie z regulaminem tylko jedną pracę.

Była nią praca Pauliny Laufer z klasy 2c, która została wysłana na konkurs do Wrocławia.
Po niedługim czasie otrzymaliśmy zaproszenie na galę podsumowującą, która odbyła się w Gimnazjum nr 17 we Wrocławiu, na której zostały wręczone nagrody i wyróżnienia. Praca naszej uczennicy otrzymała II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych.

Paulinie należą się Szczególne Gratulacje! To kolejny ogólnopolski konkurs plastyczny, w którym uczennica ta odniosła sukces.
Całkiem niedawno zajęła też III miejsce w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje pasje – czyli co mi siedzi w głowie", w ramach Festiwalu „Młodych Bajanie 2016”.

Marzena Lemańska, Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska, 2017-02-22 21:33:08