Dziś jest piątek, 19 kwietnia 2024 . Od początku roku upłynęło: 109 dni.

Hasło dla Ciebie: "Wyjątki są liczniejsze od reguł. Od wszystkich uznanych wyjątków istnieją wyjątki. Jeżeli opanowałeś już wszystkie wyjątki, to nie pamiętasz jakich reguł dotyczyły."

Rekrutacja do SP3

Drugie miejsce naszych szczypiornistów

25 stycznia br. w Opalenicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. W zawodach wzięło udział pięć gimnazjów z naszego Powiatu: Bukowiec, Michorzewo, Nowy Tomyśl, Opalenica i Wąsowo. Mistrzostwa rozgrywane były systemem "każdy z każdym". Nasza reprezentacja wystąpiła w składzie: Adrian Bąk, Aleksander Biniek, Jakub Dura, Kamil Figiel, Miłosz Gendera, Jakub Klekociński, Tymoteusz Komasa, Mateusz Konieczek, Jakub Kupsz, Filip Nowakowski, Marcin Pukacki, Bartłomiej Radwan i Marcel Szymański.

Przed ostatnim meczem całego turnieju, decydującym o końcowej klasyfikacji zarówno my jak i nasi rywale z Michorzewa mieliśmy na swoim koncie po trzy zwycięstwa. Mecz po zaciętej walce zakończył się remisem, który dawał zwycięstwo w mistrzostwach drużynie z Michorzewa ze względu na lepszy stosunek bramek zdobytych do straconych uzyskany w całym turnieju.

W całym turnieju rozegraliśmy cztery mecze, które zakończyły się wynikami:
Nowy Tomyśl - Bukowiec 11 : 0
Nowy Tomyśl - Opalenica 6 : 5