Dziś jest czwartek, 18 kwietnia 2024 . Od początku roku upłynęło: 108 dni.

Hasło dla Ciebie: "Rzeczy ulegają zniszczeniu, wprost proporcjonalnie do swej wartości."

Rekrutacja do SP3

Konkurs plastyczny na stroik jesienny

Za oknem szaruga jesienna, a w naszej szkole króluje złota polska jesień, a wszystko to za sprawą pięknych i kolorowych stroików wykonanych przez naszych szkolnych artystów. W czwartek 13 października b.r. w obecności Dyrektora szkoły nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na stroik jesienny, zorganizowanego przez wychowawców świetlicy.

Spośród prac zgłoszonych do konkursu komisja w składzie: p. Aleksandra Antoniewicz-Kaszczyńska, p. Hanna Sarbak, p. Agnieszka Roj i p. Dorota Parniewicz postanowiła nagrodzić następujące prace:

I miejsce - Karol Roszyk 2b
II miejsce –Filip Słoniowski 1g
III miejsce – Julia Voncina 1b

Wręczenia dyplomów oraz nagród laureatom dokonał dyrektor szkoły Andrzej Wałęsa, który w imieniu swoim oraz organizatorek podziękował wszystkim uczestnikom za włożoną pracę, pomysłowość oraz czas poświęcony na wykonanie stroików. Bardzo cieszy nas fakt, że uczestnicy konkursu coraz częściej wykonują swoje prace samodzielnie, wykorzystując techniki poznane w szkole na zajęciach artystycznych i technicznych.

Stroiki wykonane przez uczniów stanowią obecnie dekorację gabinetów szkolnych . Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród dla zwycięzców. Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim za udział, serdecznie gratulujemy sukcesu i zapraszamy do kolejnej zimowej edycji konkursu.

Agnieszka Roj, Dorota Parniewicz, 2016-10-21 11:44:54