Dziś jest piątek, 5 czerwca 2020 . Od początku roku upłynęło: 156 dni.

Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Blog Matematyczny  |    BIP   |    GIGANT    |    Cyfrowa Szkoła 

Hasło dla Ciebie: "W zespole programistów każdy ma genialny plan rozwiązania problemu. Wszystkie plany się wzajemnie wykluczają i żaden nie prowadzi do poprawnego rozwiązania."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Cyfrowa szkoła
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Kadra
Kalendarz
Komunikaty
Koncepcja pracy
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasz Patron
Nasza oferta
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Rekrutacja do SP3
UKS GimTom
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty
Zajęcia pozalekcyjneWynik naboru na stanowisko sekretarza szkoły


W wyniku postępowania rekrutacyjnego na stanowisko pomocnicze sekretarza szkoły w Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu, komisja wyłoniła trzy kandydatki, które spełniły kryteria formalne do zajmowania tego stanowiska. W wyniku przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych, komisja zarekomendowała Panią Renatę Rychter, która spełnia wszystkie wymogi formalne, posiada bogate doświadczenie w pracy na stanowisku sekretarza szkoły, udzieliła kompetentnych i wyczerpujących odpowiedzi na pytania komisji i wyraziła gotowość podjęcia pracy z dniem 1 sierpnia 2017 r. W ocenie komisji Pani Renata Rychter posiada odpowiednie predyspozycje, umiejętności i wiedzę, które gwarantują prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków. Wobec tego stanowisko sekretarza szkoły, z dniem 1 sierpnia 2017 r., obejmie Pani Renata Rychter.

Dariusz Stachecki, 2017-07-25 13:28:57

Wszystkie informacje >>

dodaj informację >>
zobacz wcześniejsze informacje >>
Dziennik elektroniczny
Gimnazjum w Nowym Tomyślu - nasze filmy

Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Ucząca Się