Zmieniły się sekcje UKS , zmieniły się godziny zajęć. Zainteresowanych prosimy sprawdzić na tablicach ogłoszeniowych i na podstronach...

Laureat
Najlepszym absolwentem w dziedzinie sportu został Hubert Stachowiak. Tytuł został przyznany przez Radę Pedagogiczną Gimnazjum i ogłoszony na uroczystym zakończeniu nauki przez klasy trzecie

Rok szkolny 2007/2008

Po raz drugi z rzędu zdobyliśmy tytuł "NAJBARDZIEJ USPORTOWIONEJ SZKOŁY W WIELKOPOLSCE"
W klasyfikacji końcowej, na ponad siedemset sklasyfikowanych szkół, zajęliśmy ponownie piąte miejsce. Należą nam się GRATULACJE !!!

Jesteśmy w "czubie" - Czerwiec 2007

Podobnie jak w ubiegłym roku szkolnym przodujemy w klasyfikacji najbardziej usportowionych szkół w Wielkopolsce, co można sprawdzić na stronie www.szswielkopolska.prv.pl

Gorący maj

Poraz pierwszy w tak licznym składzie udało nam się awansować do finału indywidualnych MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI w lekkiej ATLETYCE. Najlepsze rezultaty to: II m. Huberta Stachowiaka w biegu na 1000 m. (2,38min.), V miejsce Łukasza Kapelskiego w rzucie oszczepem(45,79m) VIII m. Mariusza Panka w skoku w zwyż (171 cm)
Piłka siatkowa plażowa chłopców. Pokonując kolejne etapy rozgrywkowe nasza szkoła zdobyła mistrzostwo rejonu. Reprezentanci: Bartosz Dura, Hubert Stachowiak, Maciej Świtała, Krzysztof Sałbut.

PIŁKA SIATKOWA

W marcu przypomnieli o sobie nasi siatkarze i siatkarki. Drużyna chłopców wywalczyła II miejsce w finale MISTRZOSTW REJONU, a dziewczęta awansowały do etapu wojewódzkiego.

Warcaby

Marzec 2007 uczniowie naszej szkoły Marcelina Spychała, Grzegorz Klimek i Łukasz Kozłowicz zakwalifikowali się do finału MISTRZOSTW WOJEWÓDZWTWA w WARCABACH. Cieszymy się, że mamy osiągnięcia także w tak nietypowych dyscyplinach.

Badminton

W styczniu reprezentacja naszego gimnazjum w składzie: Wojtek Shreyner i Marcin Grynia wywalczyła pierwsze miejsce w MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO.
To nasze największe sportowe osiągnięcie w tym roku szkolnym. Gratulujemy i życzymy powodzenia w zawodach ogólnopolskich, które odbędą się w czerwcu.

Rok szlolny 2006/2007
 "Najbardziej Usportowiona Szkoła w Wielkopolsce"

Początek roku szkolnego znakomity. Nazsze Gimnazjum, przy którym działa "Gimtom" uzyskało tytuł "Najbardziej Usportowionej Szkoły Wielkopolski" zajmując w tej klasyfikacji, za rok szkolny 2005/2006 piąte miejsce na ponad osiemset  gimnazjów w województwie. Działalność uczniów i nauczycieli instruktorów w sekcjach UKS walnie się do tego przyczyniła. Należą nam się gratulacje i byle tak dalej.....

Prawie złoto...
31 maja w Pile odbył się finał Wielkopolski w siatkówce. Nasi reprezentanci mimo wytrwałości oraz świetnego przygotowania ze strony trenerów, wywalczyli 2 miejsce.
Nasza drużyna pokonała gospodarzy co doprowadziło do spotkania meczu finałowego. Końcowe wyniki przedstawiały się następująco: 1. set - 26:24 2. set 27:25. Siatkarze "Gimtomu" powrócili do domu ze srebrnym medalem.

Znów "Plażówka"...
Dziś, czyli 20.05.2006 odbyły się zawody w siatkówce plażowej. Nasi zawodnicy reprezentowali szkołę tym razem na piasku. Po ciężkiej walce, końcowe wyniki przedstawiały się następująco:

1 miejsce wywalczyli: Damian Dura oraz Kamil Stachowiak
2 miejsce zajęli: Michał Opala oraz Miłosz Weber