Gimnazjum Dla Dorosłych    |   Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Portal Edukacyjny

Hasło dla Ciebie: "W każdym programie błędy wykazują skłonność do występowania w tym miejscu, które sprawdzasz jako ostatnie."

Archiwum sprzed 1 września 2004 >>
Archiwum roku szkolnego 2004/2005 >>
Archiwum roku szkolnego 2005/2006 >>
Archiwum roku szkolnego 2006/2007 >>
Archiwum roku szkolnego 2007/2008 >>
Archiwum roku szkolnego 2008/2009 >>
Archiwum roku szkolnego 2009/2010 >>
Archiwum roku szkolnego 2010/2011 >>
Archiwum roku szkolnego 2011/2012 >>
Archiwum roku szkolnego 2012/2013 >>
Archiwum roku szkolnego 2013/2014 >>
Archiwum roku szkolnego 2014/2015 >>
Archiwum roku szkolnego 2015/2016 >>

Archiwum roku szkolnego 2016/2017

Koncert walentynkowy „…Tak więc trwają te trzy: wiara, nadzieja i miłość, a największa z nich jest miłość…”

21 lutego br. młodzież gimnazjum zorganizowała spotkanie "walentynkowe" dla pensjonariuszy Środowiskowego Domu Samopomocy,Klubu Seniora oraz uczniów klasy III l naszej szkoły. Wiemy,że miłość jest aktualna przez całe życie. Nadaje sens relacjom międzyludzkim od początku do końca. W repertuarze młodych artystek: J.Wicher, Z.Lange,Z.Karafa, R.Kahl, J.Warmuz, A.Iciek, K.Dolewa, B.Grocholewskiej, O.Budy, K.Wittchen, K.Parfliniak, W.Ochla, K.Targosza oraz K.Klus znalazły się utwory różnych wykonawców. Były to między innymi piosenki: „”Hey Jude” z repertuary The Beatles, „Sen o Warszawie” Czesława Niemena, „Rysa na szkle” Urszuli, „Daj chłopaka”, „Oceans”, „Love on the brain”. Wzruszenie wywołały również piosenki „Tańczące Eurydyki” i „Ta Pani w zielonym”.

Po części artystycznej przedstawionej przez naszą młodzież, mieliśmy okazję usłyszeć koncert utworów zaśpiewanych przez zespół „Wiklinki” działający przy Klubie Seniora w Nowym Tomyślu. Na zakończenie programu głos zabrał pan dyrektor A. Wałęsa, który podziękował młodzieży i organizatorom programu oraz zachęcił młodych artystów do dalszej pracy i rozwijania swoich talentów.

Dziękujemy naszym wykonawcom i zapraszamy do udziału w kolejnych koncertach.

R. Jędrzejczak, J. Nawrot, A. Roj, 2017-03-01 13:08:47