Dziś jest środa, 8 lipca 2020 . Od początku roku upłynęło: 189 dni.

Gimnazjum Dla Dorosłych    |   Gimnazjalne Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Portal Edukacyjny

Hasło dla Ciebie: "Trudne problemy pozostawione same sobie, staną się jeszcze trudniejsze."

Aktualności
Archiwum
Ciekawe strony
Cyfrowa szkoła
Dziennik lekcyjny
ECDL
Galeria zdjęć
Gazetka
Kadra
Kalendarz
Kluby
Komunikaty
Koncepcja pracy
Kontakt
Laureaci
Najlepsi absolwenci
Nasz Patron
Nasza oferta
Pasaż sztuki
Plan lekcji
Przedmiotowe SO
Publikacje edukacyjne
Rada Rodziców
Regulaminy
Rekrutacja
UKS GimTom
Wstęp
Wyróżnienia i certyfikaty


 


Archiwum sprzed 1 września 2004 >>
Archiwum roku szkolnego 2004/2005 >>
Archiwum roku szkolnego 2005/2006 >>
Archiwum roku szkolnego 2006/2007 >>
Archiwum roku szkolnego 2007/2008 >>
Archiwum roku szkolnego 2008/2009 >>
Archiwum roku szkolnego 2009/2010 >>
Archiwum roku szkolnego 2010/2011 >>
Archiwum roku szkolnego 2011/2012 >>
Archiwum roku szkolnego 2012/2013 >>
Archiwum roku szkolnego 2013/2014 >>
Archiwum roku szkolnego 2014/2015 >>
Archiwum roku szkolnego 2015/2016 >>

Archiwum roku szkolnego 2016/2017


Dzień Edukacji Narodowej 2016


W dniu nauczycielskiego święta 14 października, w sali sportowej Gimnazjum odbyła się uroczystość przygotowana przez Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Ponad godzinny koncert, podczas którego, oprócz życzeń od uczniów i madrych sentencji o roli zawodu nauczycielskiego, mogliśmy obejrzeć i wysłuchać wokalnych, tanecznych i instrumentalnych popisów naszych uczniów. Utwierdził on nas w przekonaniu o nieprzeciętnych talentach drzemiacych w młodzieży i szerokim wachlarzu ich pasji i możliwości. Koncert przygotowali Renata Orlicka i Piotr Witczak, a oprawę plastyczną Aleksandra Antoniewicz - Kaszczyńska i Sylwia Pyrska. Dziękujemy! W trakcie uroczystości pracownicy Gimnazjum przyjęli życzenia i kwiaty od Rady Rodziców Gimnazjum, którą reprezentowała Beata Tobys – sekretarz Rady.

Podczas koncertu dyrektor Andrzej Wałęsa podziękował za miniony rok wspólnej pracy, pogratulował osiągnięć, zaangażowania i kreatywności nauczycielom oraz odpowiedzialnej i wzorowej pracy pracowników administracji i obsługi, a także wręczył nagrody Dyrektora Gimnazjum - otrzymali je nauczyciele: Anna Adamczak, Marzena Dach-Kolanko, Krzysztof Hałas, Danuta Kaczmarek, Marzena Lemańska, Renata Maciejewska-Kurasińska, Alicja Mieleszczuk, Iwona Olichwier, Paweł Oszejko, Maciej Pilz, Agnieszka Roj, Hanna Sarbak, Arleta Stachowiak-Szymańska i Grażyna Życzkowska oraz pracownicy administracji i obsługi: Mirosław Chłopek, Zofia Kubiak, Arkadiusz Lewandowski, Lucyna Morawska, Halina Prugar, Hieronim Pupka i Antoni Zerbst. Koncert zaszczycili swoją obecnością emerytowani nauczyciele naszego Gimnazjum: b. wicedyrektor gimnazjum Teresa Orpel - Bukowiecka, b. kierownik świetlicy Kinga Trochimowicz, b. nauczycielki - Maria Kurcewicz, Krystyna Konatowska, Halina Lisek i Emilia Wałęsa oraz pracownicy administracji i obsługi Julia Drożdżyńska I Kazimiera Sikora.

Jednocześnie tego samego dnia w Urzędzie Miejskim w Nowym Tomyślu odbyło się spotkanie władz samorządowych z wyróżnionymi nauczycielami z placówek oświatowych Gminy Nowy Tomyśl. Na spotkaniu, w uznaniu wyróżniających osiągnięć w pracy dydaktycznej i wychowawczej, Nagrodę Gminy otrzymali Jolanta Spychała - wicedyrektor Gimnazjum i Grzegorz Piątas- doradca metodyczny i nauczyciel języka polskiego.

Wszystkim nagrodzonym SERDECZNIE GRATULUJEMY!


Andrzej Wałęsa, 2016-10-16 20:44:49

Wszystkie informacje >>

Dziennik elektroniczny
Gimnazjum w Nowym Tomyślu - nasze filmy
Szkoła Bez Przemocy
Szkoła Ucząca Się