Dziś jest niedziela, 12 maja 2024 . Od początku roku upłynęło: 132 dni.

Hasło dla Ciebie: "Człowiek pracujący z komputerem, nie postępuje zgodnie z wymaganiami komputera."

Rekrutacja do SP3

Jeszcze nie teraz

Reprezentacja Piłki Siatkowej, naszej szkoły, po zwycięstwie w gimnazjadzie wojewódzkiej reprezentowała Wielkopolskę w Finale Ogólnopolskim w Elblągu. A tam...zderzyliśmy się z siatkarską ścianą. Trafiliśmy do jednej grupy eliminacyjnej, z gimnazjalnymi zespołami takich klubowych potęg jak Trefl Gdańsk, Czarni Radom i Skra Bełchatów. Powalczyliśmy tylko z Bełchatowem, przegrywając po zaciętych setach na przewagi, dopiero w tie breaku. O pozostałych meczach pragniemy szybko zapomnieć. Przegrywając eliminacje „wylądowaliśmy” w strefie walki o miejsca 13 – 16. Tam nie było już większych problemów. Pokonaliśmy Olsztyn i Gorzów Wielkopolski po 2 : 0. Co pozostało po tych przeżyciach? Mimo wszystko bardzo pozytywne odczucia. Zdobyliśmy mnóstwo doświadczeń, także tych pozytywnych, poznaliśmy wielu ciekawych ludzi, mamy przyjaciół w całej Polsce no i byliśmy wśród najlepszych w kraju. Może w przyszłości....ale już na pewno nie jako gimnazjum.

Dla porządku laureaci imprezy:
I m. Gimnazjum nr 3 Nakło (KS Trójka Nakło)
II m. SS Rzeszów (KS Resovia)
III m Gimnazjum nr 4 Bełchatów (KS Jastrzębski Węgiel) z byłym kolegą z klasy naszych siatkarzy Filipem Wieczorkiem

... XIII m. Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu (KS Kangur)

Skład naszego zespołu:
1. Mikołaj Łowigus