Dziś jest niedziela, 12 maja 2024 . Od początku roku upłynęło: 132 dni.

Hasło dla Ciebie: "Wcześniej czy później i tak musi nastąpić najgorszy z możliwych splotów okoliczności."

Rekrutacja do SP3

Inauguracja Roku Szkolnego 2017/2018

Inauguracja roku szkolnego uczniów klas I, IV i VII oraz oddziałów gimnazjalnych klas II i III Szkoły Podstawowej nr 3 im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu odbędzie się w poniedziałek 4 września br. wg następującego porządku:
  • Msza Św. w intencji Nowego Roku Szkolnego - 4 września br. /poniedziałek/, godz. 9:00 Kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa - na Mszę uczniowie udają się indywidualnie.
  • Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 - 4 września br. /poniedziałek/, godz. 10:00, boisko szkolne (w razie niepogody rozpoczęcie roku szkolnego w, wyznaczonych w odrębnym komunikacie, klasach). Obowiązuje strój galowy.

Andrzej Wałęsa, 2017-08-22 11:38:31