Dziś jest niedziela, 12 maja 2024 . Od początku roku upłynęło: 132 dni.

Hasło dla Ciebie: "Układ zabezpieczający zniszczy układy zabezpieczane."

Rekrutacja do SP3

Wynik naboru na stanowisko sekretarza szkoły

W wyniku postępowania rekrutacyjnego na stanowisko pomocnicze sekretarza szkoły w Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu, komisja wyłoniła trzy kandydatki, które spełniły kryteria formalne do zajmowania tego stanowiska. W wyniku przeprowadzonych rozmów kwalifikacyjnych, komisja zarekomendowała Panią Renatę Rychter, która spełnia wszystkie wymogi formalne, posiada bogate doświadczenie w pracy na stanowisku sekretarza szkoły, udzieliła kompetentnych i wyczerpujących odpowiedzi na pytania komisji i wyraziła gotowość podjęcia pracy z dniem 1 sierpnia 2017 r. W ocenie komisji Pani Renata Rychter posiada odpowiednie predyspozycje, umiejętności i wiedzę, które gwarantują prawidłowe wykonywanie powierzonych obowiązków. Wobec tego stanowisko sekretarza szkoły, z dniem 1 sierpnia 2017 r., obejmie Pani Renata Rychter.

Dariusz Stachecki, 2017-07-25 13:28:57