Dziś jest środa, 2 października 2024 . Od początku roku upłynęło: 275 dni.

Gimnazjaln Centrum Informacji    |  KASSK   |   Poczta    |    Portal Edukacyjny  |    BIP    |    Cyfrowa Szkoła

Hasło dla Ciebie: "Aby oszacować czas potrzebny na wykonanie jakiegoś zadania należy przewidywany czas pomnożyć przez dwa i przyjąć jednostkę o rząd wyższą."

Nasi uczniowie reporterami BBC na Euro2012 czyli BBC REPORT O MECZU CHORWACJA - IRLANDIA

Dnia 10 czerwca 2012 roku uczniowie naszego gimnazjum : Jędrzej Bartol i Filip Jakubowski z klasy IIe wraz z panią Marią Neubauer -Darską wyruszyli na Stadion Miejski w Poznaniu, aby zasiąść na trybunach i obserwować zmagania piłkarskie Irlandczyków oraz Chorwatów podczas meczu grupy C w ramach EURO 2012. Bilety na mecz zapewnił im British Council- główny koordynator trzyletniego międzynarodowego projektu Connecting Classrooms, w którym uczestniczymy jako szkoła już drugi rok. Po meczu uczniowie zredagowali tzw.A COLOURFUL PIECE w angielskiej wersji językowej. Efekty ich pracy opublikowane są od wczoraj na oficjalnej stronie BBC pod hasłem SCHOOL REPORTERS: http://www.bbc.co.uk/schoolreport/18395188 A oto opinia jednego z dziennikarzy BBC, pana Phila Harlowa "And the standard of your students' English was very good. We are very impressed with their story, and our colleagues at BBC Sport are promoting it on their pages. It works nicely as a colourful piece. Really!"

Miłej lektury życzą:
Jędrzej Bartol,Filip Jakubowski
oraz szkolny koordynator projektu:Maria Neubauer- Darska

Dariusz Stachecki, 2012-06-12 18:10:57

SMART Schowcase School

Gimnazjum w Nowym Tomyślu - innowacyjna szkoła!