Dziś jest środa, 2 października 2024 . Od początku roku upłynęło: 275 dni.

Hasło dla Ciebie: "Poświęć wystarczająco dużo czasu na utwierdzenie się w jakiejś potrzebie, a potrzeba zniknie."

Wyniki I etapu Konkursu Ortograficznego "Gimnazjalny Talent Ortograficzny"

W piątek 5 marca br. uczniowie klas III Gimnazjum w Borui Kościelnej i Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu przystąpili do I etapu Konkursu ortograficznego ”Gimnazjalny talent ortograficzny”. Z testem ortograficznym łącznie z obu szkół zmagało się 277 uczniów. Miał wyłonić po trzy osoby z każdej klasy III, które najlepiej znają i stosują zasady ortograficzne. Można było uzyskać maksymalnie 46 punktów. Poniżej prezentujemy listę uczniów, którzy zakwalifikowali się do II etapu konkursu, który odbędzie się 25 marca br. w Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu o godzinie 11:00. Uczniowie spotkają się w Gimnazjalnym Centrum Informacji, by zmagać się z ortografią w teście komputerowym zamieszczonym na naszej Szkolnej Platformie Edukacyjnej. W związku z powyższym, aby przystąpić do testu konieczne będzie przyniesienie przez uczniów nowotomyskiego gimnazjum swoich haseł i loginów do kont dziennika elektronicznego. Uczniowie Gimnazjum w Borui Kościelnej otrzymają potrzebne dane na miejscu.

Lista wyników dostępna jest na stronie internetowej Konkursu

Marzena Dach - Kolanko, 2010-03-18 19:09:24

Gimnazjum w Nowym Tomyślu - innowacyjna szkoła!

Multimedialne tablice interaktywne