Dziś jest środa, 2 października 2024 . Od początku roku upłynęło: 275 dni.

Hasło dla Ciebie: "To co może się nie udać, nie uda się na pewno. Nie uda się nawet wtedy, gdy właściwie nie powinno się nie udać."

Nagrody rozdane

4 marca bieżącego roku w Gimnazjum im. F. Szołdrskiego w Nowym Tomyślu odbyło się uroczyste podsumowanie etapu gminnego XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Wiatr, wypadek, ogień, woda – strażak zawsze rękę poda” W spotkaniu uczestniczyli laureaci wraz z opiekunami, a wręczenia nagród dokonali: burmistrz Nowego Tomyśla Henryk Helwing, inspektor ds. nadzoru nad oświatą UM w Nowym Tomyślu Maria Wysocka-Raginia i naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji UM w Nowym Tomyślu Ewelina Szofer-Pajchrowska.

W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów w wieku od 6 do 16 lat oraz uczniowie oddziałów specjalnych, nadesłano prace z 5 placówek z terenu Gminy Nowy Tomyśl. Komisja postanowiła przyznać 11 nagród w 4 grupach. Z naszej szkoły I miejsca w dwóch grupach zdobyli: Joanna Piskorska z klasy II d i Abel Kańduła z klasy III l, II miejsce - Zbigniew Lepszy II k, III miejsca ex aequo Wiktoria Palczewska z I e i Bartosz Piosik II f. Prace które, zajęły I miejsca na etapie gminnym zostały przesłane na etap powiatowy konkursu.

Gratulujemy nagród.

Ewa Maria Piątas , 2010-03-08 09:56:43

Gimnazjum w Nowym Tomyślu - innowacyjna szkoła!

Multimedialne tablice interaktywne